Liposukce zmražením

  • podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
  • konzistentní redukce tuku, vždy minimálně 25 %
  • žádná omezení ani následné diety
  • účinkem srovnatelná s klasickou liposukcí
  • trvalý výsledek
vice none
Liposukce zmražením Kam na liposukce?

Liposukce zmražením, recenze:   

Novinky.cz Elle Marianne Žena a život Joy Ona Dnes Blesk pro ženy

Liposukce zmražením Praha, Brno, Ostrava

V České republice naleznete liposukci zmražením tukových buněk zatím pouze ve městech Praha, Brno a Ostrava.

Vyzkoušené recenze z médií:

Jak se snadno hubne díky hloubkovému zmražení tukových buněk - novinky.cz
Dá se zhubnout pomocí bezbolestné liposukce? - Elle
Liposukce zmražením - Marianne
Na správné cestě k sexy zadečku - Žena a život
Ploché břicho do plavek - Joy
Pošlete tukové buňky k ledu. Testovali jsme liposukci zmražením - ona.idnes.cz
Vyzkoušeli jsme kryolipolýzu: Jak se zbavit špíčků? Zmrazením! - prozeny.blesk.cz

Na co si dát pozor?
Liposukce zmražením tukových buněk neboli kryolipolýza je patentovaná technologie splňující přísná kritéria daná mezinárodním osvědčením FDA. Díky své účinnosti, efektivnosti a rychle rostoucímu zájmu o tuto proceduru se na této vlně zájmu snaží svézt i mnohá kosmetická a relaxační centra, která touto technologií nedisponují.

Čeho se vyvarovat?
Některá kosmetická a relaxační centra, pod termínem kryolipolýza provádí zcela jiné zákroky, jako například: kryoterapie, celotělová kryoterapie, kryoliposukce, kryokomory, chladové terapie, kryolipolýza jako extrémní kryoterapie... Většina těchto procedur má plošný zásah a jiné teplotní parametry. Tyto procedury jsou určeny a mají pozitivní vliv na pohybový aparát - kosterní a svalový, léčbu astma a některá autoimunitní onemocnění. U těchto procedur nedochází k potřebnému cílenému lokalizování tukové tkáně za přesně stanovených teplot a tudíž ani k žádnému hubnutí nedochází. Mnohá tato centra nesmyslně hlásají, že budete v kryokomoře hubnout na celé postavě.

Objevily se také různé přístroje, jako údajné kombinace radiofrekvence a kryolipolýzy, tedy radiofrekvence s chladivou hlavicí (cca 4 stupně Celsia). Jezdí po kůži a pouze zchlazují účinky radiofrekvence, ale s kryolipolýzou nemají vůbec nic společného! Stejně tak jako přístroje, kde přikládají klientům chladící destičky na ošetřované partie. Při správném procesu liposukce zmražením tukových buněk je potřeba speciální hlavicí tuk nasát a a ochlazovat při přesně dané teplotě po celou hodinu toto místo. Pozor tedy na správné zařízení, doposud existuje pouze jeden patentovaný a schválený přístroj na Liposukci zmražením tukových buněk - kryolipolýzu.

Pozor na napodobeniny a levné přístroje slibující stejné účinky! Liposukce zmražením tukových buněk je technologie vyvinutá a vyráběná v USA, která prošla vývojem a výzkumem, přísnými klinickými studiemi, certifikací FDA a podléhá patentové ochraně. Samotný lékařský přístroj a jeho provoz je také finančně nákladný. Pozor tedy na sliby kosmetických studií, nabízejících jakože "stejnou" proceduru liposukce zmražením či kryoterapie podobným přístrojem či přístrojem z jiné země než USA za nezvykle nízké ceny či na slevových portálech.

Pozor na mylné informace! Mnohá i známá slim centra za účelem propagace svých zastaralých procedur na svých webových prezentacích záměrně uvádí mylné informace či záměrně nepravdivá srovnání kryolipolýzy či liposukce zmražením s jejich metodami. Vždy se snažte vyhledat relevantní odborná vyjádření či recenze.

 
Liposukce zmražením Kam na liposukce?

LIPOSUKCE ZMRAŽENÍM PRAHALIPOSUKCE ZMRAŽENÍM BRNOLIPOSUKCE ZMRAŽENÍM OSTRAVA

none Cena od 9.500,-
(Cena zákroku se odvíjí podle partie a velikosti ošetřované oblasti)

Viditelné místo ve vyhledávači od SEO průvodce.cz.